Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az, hogy magától...

Hogy lehet az, hogy magától elállítódik az ADSL t-online-os jelszavam, internetkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Reggel még volt internet, este már nem (DSL t-home internetem van) szolgáltatót felhívtam azt mondták nem náluk van a baj ezért távsegítséget kaptam ott új internetes kapcsolatot hoztunk létre új központi jelszóval, ami a legjobb, hogy mivel állítólag nem náluk van a hiba ezért a távsegítségért 1200 ft ot elkértek
2011. jún. 13. 20:27
 1/3 Riuko válasza:

Semmilyen pénzt nem kérhetnek, a "távsegítségért".

Ha új központ jelszót hoztatok létre akkor pedig természetesen a T-home-nál volt a hiba.

Van olyan, hogy a T-home-os szerveren elszáll a felhasználó névhez tartozó jelszó ezért kell újat létrehozni.

Ha nálad lett volna a hiba nem kellett volna új jelszó ugye? (16 évet húztam le náluk szerelőként)

2011. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi volt a hibakód amit kidobott csatlakozásnál? Ha szuperszervízre kapcsoltak akkor azért tényleg fizetni kell, de ezt úgyis elmondták előtte.
2011. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ez volt, de nem értem még mindig akor hol a hiba ha nálam akkor mit tudok tenni hogy ez a hiba ne ismétlődjön meg egyébként 651 és 629 es hiba volt, de inkább 629 es
2011. jún. 13. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!