Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy mágneses vihar vagy...

Egy mágneses vihar vagy napkitörés miatt nem megy az internetem? (bővebben)

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy egy napkitörés vagy egy mágneses vihar volt az űrben. Viszont tegnap amikor az interneeten voltam, irtelen kiírta, hogy a Mozilla összeomlott. Aztán újra indítottam egy kicsit ment, majd újra összeomlott(JUNIUS 13.!!!) Továbbá amikor az internetre akarok kapcsolódni egy modemen(?) át(az a doboz) akkor is rosszul írja ki a modem nevét...? Ez az egész tehát a mágneses vihar vagy a napkitörés miatt lehet? Vagy más a probléma?
2011. jún. 13. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
más probléma a MATRIX kirekesztettje lettél! :)
2011. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem ez volt a gond, hanem hogy a szolgáltatók jól beijednek, és kihúzzák a meglevő rendszereiket, helyette a 10 éves switchekre kapcsolnak fel mindenkit, ami mint tudjuk, a 10 évvel ezelőtti adatforgalmi viszonyokra vannak optimalizálva....
2011. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!