Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor felmegyek Facebookra,...

Amikor felmegyek Facebookra, akkor állandóan bejön egy reklám ("Kuponmánia"), hogy lehet blokkolni vagy kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Újratettem a Windows 7-et a gépemen, és azóta amikor felmegyek Face-re, állandóan bejön ez a hülye reklám, és amikor rákattolok, hogy tovább a Facebookra, akkor meg rádob a Kuponmánia falra, hogy lájkoljam. Hogy lehet ezt kiblokkolni vagy kikapcsolni? Nagyon idegesítő...
2011. jún. 10. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Böngésző: felugró ablakok tiltása
2011. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van már Firefox a gépeden, akkor [link] Ha pedig még nincs Firefox a gépeden, akkor először töltsd le és telepítsd, a kiegészítőt csak utána töltsd le rá: [link]
2011. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
felugró ablakok blokkolása be van kapcsolva :/
2011. jún. 10. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor hallgass a fent említett válaszomra!
2011. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tomi3 - Megtettem amit mondtál, de így sem megy... Nem tudom már mit lehetne csinálni...
2011. jún. 12. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!