Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem nyitja meg a vaterát?

Miért nem nyitja meg a vaterát?

Figyelt kérdés
Maga a vatera.hu bejön, de az oldalamra nem tudok belépni, mert feljön egy ablak, hogy kívánom-e a kizárólag a biztonságosan kézbesített tartalmakat megjeleníteni és mindegy, hogy az igenre vagy a nemre kattintok, kiírja, hogy nem tudja megnyitni az oldalt, az internet megszakadt. Próbáltam milliószor, de nem megy. ilyet még nem csinált...
2011. jún. 9. 14:05
 1/3 Vörösgéb válasza:

Szia! Én is napokig küzdöttem vele, végül ez segített: frissítsd az explorert a microsoft honlapján lévő biztonsági frissítéssel:

[link]

2011. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vörösgéb válasza:
Hopp, úgy látom levágták a link végét. Na mindegy, keresd a microsoft oldalán a KB2482017 számú frissítést 2011.02.07. dátummal, az segít. Üdv.
2011. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már működik. Először másik böngészővel kellett megnyitnom, azzal nem volt gond. AZtán pár óra múlva a rendes böngészőm is megnyitotta.
2011. jún. 14. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!