Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik mobol internettel...

Melyik mobol internettel müködik a skype? Úgy értem hogy tudok beszélni mikrofonon is!

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyikkel, de ha képet is szeretnél akkor jó ha van legalább 5 Mbites, amúgy nekem T-Mobile mobinetem van, minden ok, skype-on lehet HDban dumálni. Mikrofonhoz elég egy olcsóbb Pannonos is, csak azzal vigyázz, mert nem azért olcsó, mert hűdejómegéri, hanem a garantált sebesség az csak 128 Kbit, de nem tudom lehet h attól még jó...
2011. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Régebben (5-6 éve) volt egy Vodafone-s netem (mobil) de azzal még chatelni sem lehetett.
2011. jún. 7. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
13:59-es vagyok. Igen ez benne a csalóka, hogy a garantált mennyi. A T-Mobile-nál 1 Mbit, mert ugye nem mindig gyors, vehet az ember 25 Mbit-eset is attól még nem feltétlenül lesz jó. Ja és még annyi, hogy ha esetleg nincs beépített modemed, akkor ott tudsz venni usb-wifi routert, de semmi képpen ne vegyél huawei tipusút, mert nekem olyan van egy hónap múlva lejár a szerződése és veszek egy normálisabbat. Ugyanis a ping teztjei nem jók (válaszidő), hiába van 7,2 Mbit es netem. -kínai szar-, vegyél valami más márkát- szerintem.
2011. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!