Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kezdenek kihalni a Bitefight...

Kezdenek kihalni a Bitefight szerverek? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy egy évvel ezelőtt nem volt olyan nap hogy ne keltem volna fel úgy, hogy amikor ránéztem a bitefightomra, mindig megtámadtak és ellopták a pénzem. Noha ez nem jó, de erről szól a játék.Most tértem vissza a játékra: Ma meg már.... Mindenki offline a klánomban, alig játszik valaki(vagyis úgy veszem észre), mivel a piacon is 3-an árulnak cuccokat. Régen rengetegen játszottak. Amúgy a 8-as szerveren játszom. Csak én látom rosszul, vagy tényleg kezdenek kihalni?
2011. jún. 4. 21:07
 1/3 Csorby ***** válasza:
én nem játszok vele de már lejárt játék,unalmas..stb...amm meg gondolom alig van frissítés az az új szeró stb...sztem nem jo game...
2011. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is észrevettem és az offline-osok közé tartozom. amióta bejöttek az új frissítések én már nem vagyok vele hajlandó játszani, 5ös szerón voltam. kb 120ezert FT-ot költöttem a játékra, és az újításnak köszönhetően dobhatom a levesbe a karakterem. régen napi 100-140 csatát lenyomtam, de most? 0... kb heti 1x odakattintok h ne legyek totem és ennyi... sztem az frissítés a hunyó.
2011. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg ez lehet a hunyó. Most Szerzek 100.000 aranyat 1 óra alatt, ha nagyon akarom fél óra alatt, mert egymás után 100szor is elmehetek portyázni, és fel is gyógyíthatom magam. Ennek már semmi értelme így. Régen mindenki 10percenként támadhatott, 30percenként mehetett portyára vagy barlangba. Most meg? Azonnal mindent és már 3 nap alatt 2 szintet fejlődtem. Régen örültem ha volt 5.000 aranyam és fejlődtem 1 szintet egy hét alatt. De most... Ez a frissítés rendesen elbaszta a játékot. Már árnyékúrnak sem érdemes lenni.
2011. jún. 5. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!