Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Faceboookon segítség?

Faceboookon segítség?

Figyelt kérdés
Facebookon van ez az új levelező rendszer hogyan tudom meghívni rá egyik ismerősöm hogy ő is ezt tudja használni? mert neki a régi van..
2011. jún. 3. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell meghívni, folyamatosan áll át mindenki az új rendszerre. 600 millió tag viszont nem egyszerre fogja megkapni az új beállításokat, így várni kell türelemmel. Nem az oldal válogat, hogy valakinek új, valakinek meg régi, hanem akinek régi, még nem jutott el odáig az átállás.
2011. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz
2011. jún. 3. 16:32
 3/5 anonim válasza:
Facebook-on keresztül egy új facebook címet kell készíteni! Nekem legalábbis így kellett! Nem kell hozzá semmi meghívó! Valahol ki lehet keresni hogy Facebook Email cím létrehozás és utána menti a levélben is amit chaten beszélsz valakivel! Ha erre gondolsz! Majd rákeresek!
2011. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit te mondasz, az is az új profil része, amikor egyedi @facebook.com címet tudsz létrehozni. Viszont ez a funkció is csak az új profilban jelenik meg, a régiekben nem opció. Amikor az új profil aktiválódik, egyből felugrik az ablak, hogy elkészíthesd a facebook-os e-mail címet. Ha eddig ezzel nem találkozott az ismerős, akkor nem is él a lehetőség, pont amiatt mert még a régi rendszert használja.


Maga a lehetőség az üzenetek menüpontban található.

2011. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja igen igen! Igazad van, nekem is úgy jött be tényleg hogy előugrott egy idő után egy ablak! És akkor ezek szerint akik pl: később regisztráltak azoknak később is ugrik ez az ablak elő? És addig nem is regisztrálhatnak az új levélküldő szolgáltatásra?
2011. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!