Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezzek ingyen...

Hogyan szerezzek ingyen facebook creditet?

Figyelt kérdés
Elvileg van valami program, amit ha letöltök, akkor állítgatni kell valamit, és utána lesz. A programozáshoz sajnos nem értek. :S
2011. jún. 2. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig ha írsz egy fb appot abból jön kredit:)
2011. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó gondolom. :D Megtettem volna, ha tudom hogy kell. :D De ha valaki meg megtudja csinálni, mért nem teszi közzé, és akkor tudnám használni. :D Csak nem én vagyok az első aki ezt akarja... :DD
2011. jún. 4. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted komolyan létezik olyan program ami a facebook rendszerébe (értsd: képes feltörni a facebook kredit fizetési rendszerét ami baromira logolva van h kinek honnan milye van mint egyfajta banki rendszer) szóval van egy olyan pistike által írt kis hacker program amit elindítasz és ad neked kreditet csak úgy?
2011. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Youtube-on nem egy videót láttam, ahol facebook-os játékoknál villog a gyerek hogy eze van meg aza van, és még mutatja is hogy 500 face creditje van. Gondolom egyik sem magyar, de a programot még tudnám használni. És igen, azt gondolom, hogy van aki tud csinálni egy programot, amivel valahogy meg lehet hackelni a facebook credites rendszert... ( Nyilván nem egy Pistike által készített programmal... -.- )
2011. jún. 5. 00:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!