Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen videómegosztó van,...

Milyen videómegosztó van, amihez nincs letöltőprogram?

Figyelt kérdés
Szeretnék rövidfilmet feltenni a netre, de úgy, hogy más ne tudja letölteni otthoni használatra. Létezik ilyen megosztó?
2011. jún. 1. 21:09
 1/7 anonim válasza:
Pff...mindenhonnan le lehet szedni, mivel ha már megnézi valaki, akkor már automatikusan letölti a gépére. És ha nem síkhülye a géphez, akkor le tudja magának menteni.
2011. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a nagyobb megosztókról könnyen le lehet szedni bármit (még anyukámat is megtanítottam rá, pedig ő nagyon antikocka :) )

olyan oldalak amelyek streamelik (azaz nem letöltik egy az egyben, hanem folyamatosan küldik az adatot, mintha TVt néznél hogy kb hasonló példát mondjak) a filmedet, már nehezebb elbánni, de egy normális infós ismeretekkel rendelkező egyén ezt is gond nélkül megoldja. nem beszélve arról h a stream jóval erőforrásigényesebb művelet, ezért általában jó pénzt kérnek érte.

2011. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sri válaszát továbbgondolva, olyan filmekkel is találkoztam, amit csak elindítani lehet és nézni. Tehát beletekerni nem enged, és utólag sem tudod visszanézni, hanem újra kell tölteni az oldalt még egyszer. Ilyesmire gondoltam. Egyébként ezeket nekem nem menti le a Temporary Internet File-ok közé.


Persze nyilván ha valaki nagyon meg akarja szerezni Alt+Enterrel vagy F11-el kirakja teljes képernyőre és videókamerával rögzíti.

A képeket már szokták úgy megjeleníteni, hogy ne aktiválódjon a jobb egérgombra, de PrintScreenel azt is ki lehet játszani.


Nekem elég az, ha csak nagy kompromisszumok árán, minőségromlással tudja csak leszedni, aki ért hozzá, meg fél napos szenvedéssel. Szóval ne CtrlC-CtrlV a youtubedownloaderbe, és klikk, hanem ennél valamivel komplikáltabban.

2011. jún. 1. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit netre kiraksz az közkinccsé válik, ha nem szeretnéd, hogy mások ellopják, akkor ne tedd ki netre!

A böngésző egyébként minden a szerver felől számára küldött információt letölt.

Pl, ha megnézel egy videót Youtube-on, az már rajta is csücsül a merevlemezeden.

2011. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kamerás megoldásnál sokkal egyszerűbb megoldások is léteznek a látszólag védett tartalmak letöltésére is. Már olyan videóanyagot is sikerült letöltenem, aminek a framei nem is sorba voltak helyezve, egy külön algoritmus szerint pakolta egymás után a lejátszó az összekevert képkockákat. Még egy ilyet is pár perc alatt le lehet tölteni nézhető formában.
2011. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat, szóval senkinek nincs javaslata a kérdésemre.

Akkor inkább kérdezek két könnyebbet.

Például a tv2 híradót megnézed a honlapjukon, azt kinek hova tölti le pontosan?

A másik pedig, hogy melyik megosztóról lehet a leggyorsabban eltávolítani, hogy ne maradjon tárolt változat? (az most nem érdekel, hogy előtte ki töltötte le magának későbbre)

2011. jún. 1. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:

"A képeket már szokták úgy megjeleníteni, hogy ne aktiválódjon a jobb egérgombra"

Ez is csak egy nagyon gagyi védelem, mert csak egy sima JS kód védi a jobb kattintást. Nagyon egyszerű ám kikapcsolni a JS-t.

2011. jún. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!