Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj a facebook-ommal?

Mi lehet a baj a facebook-ommal?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam belépni és ezt írja ki:


Your account is temporarily locked.

Someone recently tried to log into your account from an unrecognized device or location. Please verify if it was you who tried to log in.


2011. máj. 28. 17:05
 1/3 anonim válasza:

Azt írja, hogy ideiglenes lezárták a fiókodat, mivel valami rengetegszer megpróbált belépni a te fiókodba (valószínűleg a jelszavakat próbálgatták sorba, próbálták feltörni), egy fel nem ismert eszközről vagy helyről. Ha te voltál, akkor erősítsd meg, hogy te akartál belépni.


Szóval vagy te bénáztál el valamit, és folyamatosan rossz jelszóval próbáltál belépni, vagy valaki megpróbálta feltörni a fiókod. Ideiglenesen van csak lezárva, majd feloldják és újra be tudsz lépni.

2011. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én mindig jó jelszót szoktam megadni
2011. máj. 28. 17:22
 3/3 hellosztok ***** válasza:
ha van msn e ed és ha meg adtad akor a jelszavadat oda el kuldik elkuldenek egy uzit az email cimedre hogy erösits meg hogy tevoltál de azt szard le hiába erösited akkor sem fogjah majd kikuldeni a jelszavadat!én nekem legalábis sose oda kuldte el akár hányszor próbáltam mindig az msn e em re kuldöt egy levelet és azon belul volt egy link rá katintotam bejöt az oldal ahol adhatam meg egy uj jelszot
2011. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!