Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a badoo, onnan kaptam...

Mi az a badoo, onnan kaptam egy üzenetet, bíztonságos belépni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyasmi mint az iwiw,vagy a facebook?
2011. máj. 28. 16:56
 3/7 anonim válasza:
A badoo egy olyan alkalmazás a facebook-on, ahol a barátaid/ismerőseid idióta kérdésekre válaszolnak rólad, veled kapcsolatban, amit pontokért cserébe meg tudsz nézni.
2011. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma 17.00 Akkor én ,hogy kaphattam onnan üzenetet én nem vagyok fent a facebookon?
2011. máj. 28. 17:04
 5/7 anonim válasza:

Huhh, hát akkor ez egy jó kérdés! :) Azt tudom, hogy a facebookon van egy ilyen alkalmazás, másféléről még nem is hallottam. Szerintem akkor inkább ne lépj be, ha nem tudod, mi az!

17:00 voltam :)

2011. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Akkor én ,hogy kaphattam onnan üzenetet én nem vagyok fent a facebookon?"


Én sem vagyok semmi ilyen helyen mégis kaptam ilyen hivogató mélt, szimplán csak azért mert egy 'ismerösöm' ide belépett és kiadta minden adatom - és minden más ismerőséét is - ennek az oldalnak.

Ha én is belépek tőlem is leszivja az adatokat és az én ismerőseimnek is küldözgeti a mélt, kb FB szint.

Itt már el is dölt hogy ez nem egy túl biztonságos cucc (persze kinek mi a biztonság).

2011. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a Facebookon, mégis vagy háromszor kaptam meghívót erre a Badoo-ra. Beállítottam rá a spamszűrőt, azóta nincs.
2011. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!