Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem az új Adobe Flash...

Letöltöttem az új Adobe Flash Playert, de az oldalak még továbbra is kérik a letöltését, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Felmentem egy oldalra, kérte az új flash player letöltését, és le is töltöttem, visszamentem, és még mindig kérte!!! Azóta újra is indítottam a gépet, de még mindig kéri, pedig telepítve van!!!! Mitől van ez?
2011. máj. 28. 16:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és Internet Explorer 9-em van.
2011. máj. 28. 16:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Kér változata van, a Mozilla Firefox, Opera, Safari. (NON IE)

A másik az Internet Exploreré (IE). Ezt töltsd le, aztán zárd be a böngészőt, futtasd (licenszet jelöld be, alulról a második).

[link]

2011. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért szokta még mindig kérni,mert nincs jól föltelepítve.
2011. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. máj. 30. 20:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem működik!!! Még mindig kéri!!!! Vacak szaros IE!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 31. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Töröld a régi Adobe Flash Player X-et a Programok hozzáférhetőségéből. Nyisd meg az Internet Explorert és ezt másold be a Google keresőjébe:

[link]

Aztán töltsd le az Asztalra, zárd be a böngészőt. Inditsd el a letöltött Adobe Flash Playert, amikor ott a piros ablak, alulról a második szövegnél jelöld be a kockát. Ezzel elfogadod a licenszet. Aztán Install. Ennyi. Remélem, elég részletesen írtam le, sikerülnie kell.

2011. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!