Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ról hogyan tudok...

Youtube-ról hogyan tudok áttenni zenét az mp3 lejátszómra?

Figyelt kérdés
Részletesen, érthetően írjátok le légyszi!
2011. máj. 26. 12:25
 1/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Bemásolod a videó URL címét ide:

*****

Ez azért jó, ha később esetleg videót is akarsz letölteni, akkor is használhatod ezt az oldalt.

Miután bemásoltad a címet, kattints a Letöltés gombra.

Némi munka után a lap alján fogod megtalálni a tiédet. Keresd meg, baloldalt a videó, jobboldalt az mp3, kattints az mps-as linkre, és már töltheted is.

(Gondolom azt tudod, a saját lejátszódra hogyan kell feltölteni. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán! Segítesz abban is? :P
2011. máj. 26. 14:04
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem jó, mert kér hozzá valami programot, azt írja nem tudom megnyitni! Mármint addig ok, hogy konvertálta a youtube-ról a számot, csak nekem (a gépen) nem engedi megnyitni!
2011. máj. 26. 14:11
 4/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Mármint a netről se tölti le?

Akkor jobb egérgomb a linken, és Hivatkozás mentése más néven.

2011. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha meg letölti, egy mp3 kiterjesztésű fájl csak megnyit az alapértelmezett program?
2011. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De letölti, csak miután letöltötte elindítja a zenét, és ott meg vagyok lőve! Mert ott se link, se semmi, amit menteni lehetne, csak egy kis ablak jelenik meg, ahol van a play gomb, aztán csókolom! :) Ne haragudj, olyan analfabéta vagyok, nem tudom máshogy leírni! Köszönöm hogy segítesz :)
2011. máj. 26. 14:30
 7/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Akkor azt csináld, amit írtam, jobb katt a linken, Hivatkozás mentése más néven, és még azt is megadhatod (megkeresheted), hová mentse. (Így nem fogja-elvileg-megnyitni, csak lementi. De ha meg is nyitja, ott van, ahová mented.)
2011. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT! Húú nagyon köszönöm szépen! Köszi köszi ezer köszi. :)
2011. máj. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!