Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 5000/500 kilobit/sec internet...

5000/500 kilobit/sec internet gyors?

Figyelt kérdés

Anyukám ma kötött új internetet 5000/500 kilobit/sec

holnaptól ezt fogjuk használni. Ez gyorsnak számít?:D

Mondjuk egy film mennyi idő alatt jön le?


2011. máj. 26. 12:16
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Nekem is ilyen van. Gyakorlatilag 5 Mbps le és 0,5 Mbps feltöltési sebesség. Én elégedett vagy vele. Egy film kb. fél óra.
2011. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz, bár ma már alapsebességnek számít. Kellemesen használható és letöltögetni se rossz az 5Mbit. Nálam mondjuk a 15Mbit volt az a határ, ami maximálisan kielégített minden igényemet és annak a duplázását sem vettem észre, csak amikor ijött a számla és rajta volt, hogy fiber power 30...utána lemértem és tényleg :) Azt a sebességet meg már tényleg csak ritkán használja ki az ember, kivéve ha hardcore torrentező.

Nagyon sok múlik azon, hogy hol lakik az ember, mert bizony már havi 3000-ért van 15Mbit vagy 4000-ért 30...míg anyukáméknál 2500-ért csak 2,5Mbitet szolgáltattak, míg át nem vette őket egy másik szolgáltató, aki ugyanazért az árért meghatszorozta a sebességet. Anyósoméknál 10Mbit van előfizetve, de ahányszor rámértem még sosem mutatott 2-3Mbit-nél többet a speedtest...igaz kissé eldugott helyen is laknak.

2011. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 Mbit/s = 0,625 MB/s = 37,5 MB/perc = 2250 MB/óra
2011. máj. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!