Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet Explorer 9-ben...

Internet Explorer 9-ben hogyan lehet beállítani a google.hu-t keresésszolgáltatóhak?

Figyelt kérdés
Az Internet Explorer Galéria Add-ons még az angol nyelvű google-t se ajánlja fel.
2011. máj. 22. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt töltsd le: www.google.hu
2011. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké. Nem azt nem tudom, hogy hol találom a google.hu-t, hanem, hogy az ie9-ben hogyan lesz belőle keresésszolgáltató. Hogy tiszta legyen: Azt szeretném, hogyha a browswr címsorába beírok valami, ne a Bing ugorjon fel, hanem a google.hu
2011. máj. 22. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
XP-ben IE8-at tudom, Vezérlőpult/Internet Általános fül, Keresés. Valami hasonlót keress a Windows7-ben is.
2011. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nos, a dolog nem ilyen egyszerű! Azóta orvosoltam a problémát, persze nem önerőből, de a hozzám hasonló sorsúak okulására leírom a megoldást.

Az a szép a dologban, hogy a Microsoft segélyvonalát hívtam fel, ahol a rendszermérnök is zavarba jött a kérdéstől, így nem is tudott kapcsiból válaszolni, csak később e-mailben.

Tehát a meoldás az, hogy amikor új keresési szolgáltatót akarsz beállítani, az Internet Explorer Galéria Add-ons ablakban a "Magyarország (Magyar)" opciót átállítod "United Stataes (English)"-re. Itt megkeresheted a google-t (elég béna az ablak, úgyhogy nem könnyű), és telepítheted. Ezután a cucc felismerve a területet, automatikusan megmagyarodik. Eccerű mi? :)

2011. máj. 24. 08:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Használj inkább Google Chrome 11-et vagy Mozilla Firefox4-et, azok automatikusan tudják ezt. Rémesen béna a Microsoft.
2011. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyan a kérdező írta le a megoldást, de köszi! Így már valóban sikerül.
2011. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tlibor válasza:

Van egy még egyszerűbb lehetőség:

Menj el a

[link]

oldalra, ott egy klikkentés és automatikusan felmegy a google kereső.

2011. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem magyarodik meg és olyan ócska ez az IE9, hogy nem ismeri fel a területet, de nem is lehet átállítani (ahelyett, hogy az okostojások úgy csinálták volna, hogy megadhatom a kereső kezdőlapját - pedig kiírja, csak ezzel semmit nem kezdek). Légyszi segítsen valaki!
2011. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minek nektek ez a vacak IE? Sokkal jobb a Google Chrome vagy a Mozilla Firefox.
2011. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Domovoy válasza:
Köszi tlibor! Én is ezt kerestem, így máris más. ^^
2011. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!