Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elég lesz az adatforgalmam 1...

Elég lesz az adatforgalmam 1 hónapra?

Figyelt kérdés

Szevasztok! Nagy gamer vagyok jelenleg a World of Warcrafttal tolom. Kollégista leszek, ugyebár vasárnap délután megyek vissza, és pénteken délután megyek haza. Otthon van ADSL-em.


És az lenne a kérdésem, hogyha rendelek egy 1giga adatforgalmú mobil netet, akkor az elég lessz e? Naponta wowozok kb 3-4 órát, meg van amikor böngészek is a neten.

KÖSZI A VÁLASZOKAT!


2011. máj. 22. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egyetemi kollégium, akkor elvileg még a legaljában is minden szobában, kellene lennie internetnek, vagy legalább minden szinten egy teremnek, ahol lehet netezni (középsulisban utóbbi).

Mobilnettel ne próbálkozz, nagyon megszívhatod vele anyagilag, (vagy agyilag, ha korlát elérése után forgalomkorlátozást vezetnek be) koliba pedig feltételezem, nem milliomoscsemeteként jelentkezel.

2011. máj. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha csak wow megy akkor kijöhetsz, de 25ös raideket felejtsd el, oda lassú lesz. ventri hasonlók dettó. Nekem voda net volt, 125kbs-re korlátozta a forgalom után, instákat simán lehet vele+wsg, de a 10 fő fölötti bg-k nem mennek mert kidob ha összesűrűsödnek az emberek :D. Ja, aréna is felejtős
2011. máj. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja igen és böngészés, akkor tuti nem elég. Egy oldal több mega
2011. máj. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog kitartani.
2011. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!