Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi jön a facebook után?

Mi jön a facebook után?

Figyelt kérdés
Még egy pár éve a myVip, aztán iwiw, még nagyon régen az ebnevelde volt a menő, most meg a facebook megy nagyon. Kérdezem én: Melyik lesz az a következő közösségi oldal, amelyik nagyon király lesz?
2011. máj. 20. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
twitter..
2011. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hehe

ez most is megy...

2011. máj. 20. 22:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Érdeklődj az oroszoknál, nekik ehhez van orruk. (Azért vigyázz magadra, ott nagyon igaz, hogy "aki kíváncsi, hamar megöregszik - és bele is hal".)
2011. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A Twitter már rég nincs a csúcson, megvolt annak is a fénykora, most a Facebook van a toppon. Ki tudja.. talán azért tűnhet úgy, hogy ezek váltakoznak, mert az iWiW és a myVip Neked, mint magyar embernek elérhető volt, de azok nem voltak nemzetközi oldalak (persze voltak külföldi regisztrálók, de nem lényeges számban), a Facebook viszont az, ráadásul rengetek pénz, hirdetési lehetőség, stb. van benne, az említett másik kettő csak gyenge próbálkozások voltak, egyértelmű. Majd kitalálnak valami újat, azt nem hiszem, hogy egy - jelenleg is elérhető - brand fog feltörni a semmiből, bár már erre is volt példa.
2011. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy pár évig maradni fog ez. Most mindenki ezen lóg jóformán.
2011. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm sz a válaszaitokat! És igen, ezek a régi közösségi oldalak szinte teljesen kihaltak+ már az a menő, ha onnan letörlöd magadat.. Most pedig a facen a fél világ regisztrált, de nekem személyszerint teljesen megfeleltek az iwiw szolgáltatásai is! Egyszerűen már megőrjít ez az állandó lájkolás..
2011. máj. 21. 12:55
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon idegesít, de ahogy látom a gépem is: ahol van Facebook aplikáció, ott a böngészőm automatikusan lefagyott...Most Ubuntu-ról netezek, az legalább nem fagyogat:D Remélem minél hamarabb elhagyják a facebook-ot, de ha már elavult is lenne, biztos lesznek nyomok az oldalakon.
2011. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2011. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
világvége....
2011. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Egerecske ***** válasza:
Nem tudom h mi jön utána,, de csak megjegyzésként h a facebook nekem nem jön be :)
2011. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!