Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akiknek van MSN és Facebook,...

Akiknek van MSN és Facebook, azok mindkettőt használják még?

Figyelt kérdés

Nekem amióta van Facebookom és mióta mindenki ezen lóg én már az MSN-t nem is használom jóformán. Az összes ismerősömet el tudom érni a Facebookon keresztül.

Te hogy vagy ezzel?


2011. máj. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Én is kb.

Mondjuk vmikor felmegyek,mikor mondjuk képet küldüng.De volt úgy,hogy 1-2 hónapig fel sem mentem MSN-re :D

2011. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 hónapja van facebook profilom is, msn már legalább 4-5 éve. Mostanában azt vettem észre, hogy kihalt az msn-em. :( A facebook még nem játszik olyan szerepet az életemben, hogy hű de komoly, van azt kész. Napi rendszerességgel szánok rá fél 15-30 percet és kész. Különösebben nem izgat.

28/F

2011. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Van mobilom! :) Ja és tv-t sem nézek mióta van net. de leginkább mobilon intézem a dolgaimat illetve email-n. :)
2011. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
facebook & xfire
2011. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Facebook chat tök gagyi. Mióta van facebook, azóta is ugyanúgy használom az msn-t. Azt tapasztalom, hogy a haveroknál is ez a trend. Facebokon akkor írnak, ha valami miatt az msnre nem tudják felküzdeni maguakt. Ha valakire facen írok, 2 percen belül tutira jön egy "menjünk át inkább msnre" kérés.

Az msn-nek kényelmesebb a kezelőfelülete, neadjisten beállíthatod, hogy elfoglalt vagy, nem csak az elérhető meg az automatikus "távol" jöhet szóba, ráadásul ott megválogathatod, hogy kikkel akarsz kommunikálni, és nem cuppan rád midnenki, aki valaha valami apropóból bejelölt ismerősnek. A csicsázásokat nem is említem.

2011. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!