Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudom ezt...

Facebookon hogyan tudom ezt megcsinálni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szóval az a baj, hogy a Facebookon gyakran jelölnek be olyanok, akiket igazából nem is ismerek. Az adatvédelemnél már beállítottam, hogy csak az ismerősök ismerősei tudjanak bejelölni, de így is gyakran jelölnek be idegenek. Hogy tudom azt Facebookon beállítani, hogy még az ismerősök ismerősei se tudjanak bejelölni?
2011. máj. 20. 13:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem mondani, hogy ma már 3 idegen is bejelölt, de én mindegyiket visszautasítottam.
2011. máj. 20. 13:28
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy, ha lenne ilyen lehetőség akkor elveszne az egész közösségi oldalnak az értelme.

Nem tudom miért zavar ez, ha nekem ez lenne a legkisebb problémám... Egyszerűen visszautasítod vagy úgyhagyod.

2011. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!