Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hová tünt a wifi a laptoprol?

Hová tünt a wifi a laptoprol?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyszerüen elment a gépemen a wifi. azt irja hogy nem állnak rendelkezésre kapcsolatok. Telefonom pedig simán tudok csatlakozni (itthoni wifim). Most kábelra szorultam, pedig ez igy nagyon nem jo nekem. ki be kapcsoltam a wifit, a gépet is, de semmi reakcio.

Kb egy oraja történt, semmi extrát nem csináltam, csak facen nézelődtem.

2 éves a laptop, fujitsu siemens. valakinek vmi ötlete?


2011. máj. 16. 11:43
 1/2 anonim válasza:
Kapcsold be a laptopon a kis wifi kapcsolót és aztán a Windows-on belül is engedélyezd külön, hogy működjön a wifi kártya. Tudom ez egyértelműnek hangzik de a program nem mindig állítja vissza automatikusan.
2011. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fúú köszönöm. Azt irta hogy le van tiltva vezeték nélküli kapcsolat. nem is számitottam rá, hisz semmit nem csináltam miközben elment.


Köszönöm a segitséged!

2011. máj. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!