Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám visszaállítani?...

Kkovax38 kérdése:

Hogyan tudnám visszaállítani? Az asszony gépén véletlenül a www.chat.hu oldalon a feltöltött képeket véletlenül leblokkoltuk.

Figyelt kérdés

Az asszony gépén a www.chat.hu oldalon a feltöltött képeket véletlenül leblokkoltuk.

Ezt a blokkolást szeretném megszüntetni, mivel a blokkolás óta a képek helyén csak

üres keretet lehet látni. Hiába próbáltam bármit, sajnos nem jártam sikerrel.

Letöröltem az egész albumot, és újból felraktam, de a képek akkor sem látszanak.

Beregisztráltunk egy másik nicknévvel, azon a lapon sem látszanak a képek, csak az

üres keretek. Érdekesség az, hogy az én gépemen mind a két nicknév alatt lévő lapon

rendesen látszanak a képek, csak az asszonyén nem. Mind két gép hálózaton van, egy

switch el megosztva. Az IP cím megeggyezik. Ebben kérek segítséget, hogy hogyan

tudnám ezt a blokkolást feloldani. Gondoltam, segítséget kérek a chat.hu gazdájától

de sehol sem találtam utalást a megkeresési lehetőségre. Segítségeteket előre köszönöm.

--

Üdvözlettel:

Kovács Kálmán kékbolygo.1@dpg.hu, kkovax38@t-online.hu,

Skype: kkovax38, Tel:0613142214, 06309404947


2011. máj. 16. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen böngészőt használsz?

A böngésző beállításainál kell a képek blokkolását törölni,

pl. Firefoxnál

Beállítások > Tartalom fül > Képek aut. betöltése - Kivételek

[link]

2011. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a részleteket. A Gondom megoldódott. MozBackuppal lementettem az összes menthetőt.

Újból telepítettem a firefoxot. Majd MozBackuppal visszaraktam a lementett dolgokat, a beállítások nélkül. Így a könyvjelzők, a sütik, a jelszavak és kiegészítők is

megmaradtak.

2011. máj. 19. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!