Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tud a "no-ip" szolgáltatás?

Mit tud a "no-ip" szolgáltatás?

Figyelt kérdés
üdv! az lenne a kérdésem, mire jó pontosan a " no-ip " szolgáltatás ? mert hogy van a tplink wifis routerben egy ilyen lehetőség is a kapcsolati beállításoknál. én utána olvastam, nekem az jött le hogy távoli elérést lehet létrehozni. mondjuk egy más helyről, router ip ével belehet lépni saját otthoni gépre. meg hogy vannak ilyen szerverek, oldalak, ahol accountot lehet csinálni és ip helyett azt a nevet kell majd beírni böngészőbe hogy könyebb legyen, és ne ip számsorral keljen babrálni vagy valami ilyesmi... vagy progi kell hozzá ? és miket lehet csinálni ? mondjuk lehet látni rendesen az asztalt meg minden mintha ott ülnék elötte, olyan mint a teamviewer ? vagy csak mappákba lehet bemenni ?
2011. máj. 15. 12:15
 1/1 TBa ***** válasza:

Pl. ha a gépedre webszervert telepítettél, akkor nem kell a szolgátatódhoz vagy valami free tárhely szolgáltatóhoz felmásolni az anyagod, a saját gepeddel ezt meg tudod oldani és megadod a látogatóidnak a [link] címet. (természetesen a sebessége a net kapcsolatod sebességétől függ)

Így nem szükséges a szolgáltatódnál fix-ip címért külön fizetni.

Persze felhasználhatod más célokra is, pl: dc hub, ftp, smtp, irc szerver.

Vagy el tudod érni az otton neten lévő géped az ismert névvel barmikor, bárhonnan.

2011. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!