Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 m-en belül tudom fogni csak...

2 m-en belül tudom fogni csak a saját wifimet. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

TP-Link TL-WR741ND típusú wifis routerem van, viszont nem tudom, hogy miért csak akkor tudok hozzá csatlakozni, ha 2m-en belül vagyok hozzá. Ezen távolságon túl már nem tudok csatlakozni hozzá se telefonnal és se laptoppal, viszont mind kettő eszköz látja a wifi pontot (laptoppal 5-ből 4-5 a jel erősség, telefonnal 3-ból 3 a jel erősség szintje). Már a jelszavas védelmet is levettem, de ekkor is ugyan az van.


Már 3 m-re a routertől sincs internet (a routerhez az eszköz csatlakozik), pedig még a szobából sem megyek ki, max 2 m-re a routertől ad internetet.


Help pls!


köszi


2011. máj. 15. 11:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

közben délután nem voltam itthon

este ültem neki ismét

Frissítettem igen, majd a qss bekapcsolásával tudtam csatlakozni laptoppal, ezután újra konfig volt és most már úgy néz ki, hogy minden rendben megy és nagyobb távolságból is tudok wifihez csatlakozni (nem a qss-el)


köszi a segítséget

2011. máj. 16. 09:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülök :) és nagyon szívesen :))
2011. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!