Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudom olyan...

Facebookon hogyan tudom olyan zenedoboz féle alkalmazást kirakni mint iwiwen?

Figyelt kérdés

Szeretném összegyűjteni egy helyre a kedvenc youtube videóimat, mint iwiwen egy helyre a zenedoboz alkalmazásba berakta őket és ismerősök megtekinthették. Itt hogyan lehet ezt megtenni? Láttam itt vannak ilyen youtube alkalmazások de ez az adatlapomra nem rak ki külön erre hivatkozást, hanem csak üzenőfalon jelzi ha felvettem egy számot onnan meg gyorsan eltűnik és nem listaszerűen van megjelenítve. Ha főoldalon vagyok az fb-n ki is jelzi nekem az alkalmazást a játékok alatt vagy fölött, de az ismerősők már nem látják :/


Nem lehet megtenni, hogy valahova az avatar alá berakja és az ismerősök láthassák vagy milyen mód van erre?


2011. máj. 14. 22:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!