Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az új Firefox már nem menti a...

Az új Firefox már nem menti a megnyitott lapjaimat! Hogy tudom beállítani, hogy mégiscsak mentse?

Figyelt kérdés
Elsszált megint vagy 20 oldalam, tiszta ideg vagyok, hát én azokkal folyamatosan dolgozom, meg kell nyitva lennie, nem tudom mik voltak és nem nyithatom meg minden egyes megnyitáskor mind a 20-at, az idő, még könyvjelzőkből is (főleg, hogy azért változnak mindig)
2011. máj. 13. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az előzményekben fájl vagy firefoxgomb és előzmények
2011. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként elvileg menti, nálam az új az automatikusan próbálja helyreállítani az oldalakat egy összeomlás után. Amitől néha megint összeomlik, ami nem túl jó. De az alap Firefoxos kezdőlapon is van egy gomb, hogy "Előző munkamenet helyreállítása"
2011. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ettől én is tiszta ideg voltam, de aztán megtaláltam:

History -> Restore Previous Session

vagy

History -> Recently Closed Windows


De el lehet menteni bookmarkot úgy, hogy az összes tabot elmentse/visszaállítsa egyszerre:

Egy tabon jobbklikk, majd Bookmark All Tabs -> ekkor küön foldert hoz létre a bookmarkokon belül az aktuális taboknak, plusz egy sort ezen belül, hogy Open All in Tabs. Az összes tab egyszerre történő betöltéshez erre kell nyomni.

2011. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!