Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Faceook kérdések (A kérdés...

Faceook kérdések (A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! )?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem az fb-vel kapcsolatosan. Nem rég tértem át az iwiwről, így nem értek néhány dolgot.


1. Az iwiwen volt egy ún. zenedoboz alkalmazás, ahol felvehttünk youtuberől, indavideoról zenéket (videoklippeket), és ebbe az alkalmazásba elmenthettük ezeket egy listába. És ismerősők megnézhették hogy konkrétan milyen zenéket szeretünk. Facebookon nem találok ilyet? Itt csak zenei előadokat lehet kiválasztani, de konkrét zeneszámokat hol tudok publikálni az adatlapomon, vagy valamilyen alkalmazásban. Ez egy elég jó dolog volt az iwiwen mert ismerősők látthatták mi a zenei ízlésem és szépen összevolt gyűjtve egy alkalmazás listjába. Vagy itt csak üzenőfalon lehet megosztani?? De az meg nem jó, mert nem fix, és pár óra alatt el is tűnik. Videó feltöltésbe meg csak saját videókat lehet feltölteni, ha feltöltök egy zenei videóklippet azt törlik jogsértés miatt mert nem az enyém?


2. iwiwen voltak klubok, melyekbe lehetett csatlakozni (pl. nem dohányzom klub stb.) Itt úgy látom, hogy lapok vannak, és ha Tetszikre rákattintok berakja őket a Tevékenység és érdeklődés -> További oldalakba. Lényegben olyan mint iwien a klubrendszer csak ott könnyebben rá lehetett keresni a klubokra? Itt hogyan kereshet ilyen közösségeket? Van valami módszer rá?


3. Van ez az adataid letöltése funkció. Használtam is, letöltöltöttem az adatokat, de még mindig ott van a Download gomb? Szeretnék majd új biztonsági mentést generálni, de nem tudok, mert a régi legenerálódott letöltése van csak ott :S mikor lesz lehetőség újat generálni?


Előre is kösz.


2011. máj. 12. 14:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!