Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox Proxy beállítás - mit...

Firefox Proxy beállítás - mit tegyek, hogy ne kelljen mindig beállítani?

Figyelt kérdés

Firefox böngészőt használok. Kollégiumban lakom ahol proxy szerveren keresztül kapcsolódok a netre. Már nagyon unom, hogy minden egyes alkalommal amikor elindítom a böngészőt, be kell írni a kapcsolat beállításainál a proxy címét. Ha kilépek a programból és ismét elindítom akkor visszaáll alapbeállításra.

Hol lehet beállítani azt, hogy megmaradjon benne a proxy beállítás és azzal induljon a legközelebbi indításkor is?


2011. máj. 11. 19:16
 1/5 PapaJoe ***** válasza:

Firefox >> beállítások >> haladó >> a firefox internetkapcsolatának megadása >> beállítások >> hálózat fül >> a proxy automatikus felismerése a hálózatban.

Remélem ez segít!

2011. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos így is kimegy belőle a beállítás.

Konkrétan arról van szó, hogy netezek, majd bezárom a böngészőt.

A legközelebbi indításkor (lehet egy perccel a bezárás után is) ismét alapbeállítással (nincs proxy) indul.

2011. máj. 12. 20:52
 3/5 PapaJoe ***** válasza:

Bocsi,hogy későn reagálok!Nézzd meg a tűzfalad,hogy a beállítások ban nincs-e olyan,hogy kilépés után minden törlése?!Bár ez lehet a Firefoxban is!!

Nekem van egy Advanced System Care nevű progim,ami automatikusan tud kilépéskor és belépéskor előzményeket törölni.Ha van valami hasonló megoldásod(windows karbantartó) nézzd át a beállításokat.Valahol ott lehet a hiba!

2011. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A tűzfal nem szól bele. Olyan Kerio tűzfalam van, ami tényleg csak tűzfal, semmi más egyéb funkciója nincs (pl vírusfigyelés, programok figyelése, stb)

Azt elfelejtettem említeni még az elején, hogy Windows XP SP3 oprendszerem és 4-es firefoxom van (a 3.x.x-el is ugyanez volt a probléma)

2011. máj. 17. 18:01
 5/5 A kérdező kommentje:

Továbbra is fennáll a probléma, pedig azóta többször frissítette magát. Az összes menüpontot átnéztem már, de sehol sincs ilyen, hogy bezárás után beállítások alapra visszaállítása.

Az about:config-ban lehet benne, de nem tudom melyik sor az, amit át kellene állítani.

Netguruk, informatikusok segítsetek!

2011. nov. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!