Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 10 forintert.hu oladal nem...

A 10 forintert.hu oladal nem becsapás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek,esetleg 10ft / kattintással,igy még elfogadható,korrekt.
2011. máj. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zerkowitz ***** válasza:
d
2011. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem átverés hanem ÁTB*SZÁS !!!!!!!!!!
2011. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetetlen ez agy át vágás!
2011. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem alapvetően nem átverés. Viszont, ahhoz, hogy részt vegyél egy akción fizetned kell egy-két ezer Forintot, attól függetlenül, hogy nyersz vagy sem. A befejezett aukcióknál szerintem csak azokat mutatja, amik alacsony áron mentek el. Én elhiszem, hogy lehet olcsón szerezni dolgokat, csak ki tudja, hogy hanyadik aukcióba lépsz be mire sikerül. Szóval nem könnyű.

De még nem próbáltam, csak ismerkedek az oldallal és a szabályzattal. Mondjuk az tény, hogy nem lehet tudni, hogy tényleg másik hús-vér ember licitál-e, vagy csak egy általuk működtetett robot...

2011. máj. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]

Itt van egy eladott termék. Ott van, hogy befejezve eladva. Bolti ár, mennyiért kelt el és a Bid-ek száma. Itt 28000 Ft, tehát több, mint 10 ember bebukott fejenként egy-két ezer Forintot és így összességében nem 3000 Ft-ot kaptak az áruért, hanem 3000+28000 Ft-ot, ami már annyira nem vészes az eladó szempontjából...

2011. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jah Én vagyok az utolsó kettő és ez is:D Azért jó lenne, ha olyan is nyilatkozna, aki már próbálta.
2011. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!