Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tp-Link telepítése? Fontos?

Tp-Link telepítése? Fontos?

Figyelt kérdés
vettem egy Tp-LINK routert ... Tipus TL-WR541G ha jól tudom .. Annyi lenne ,hogy hogybirom megcsáninálni azt ,hogy wifin is birjak rá csatlakozni mivel telepitettem gépen már jó csak wifin nem .. észleli meg minden de nem engedi csatlakozni ... hogy birom megoldani hogy bírjak csatlakozni?
2011. máj. 11. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Van benne egy kis kék papír, az a használati utasítás.
2011. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Wizard válasza:


Szia.

A router alján találsz egy IP címet,beütöd valamilyen böngészőbe,ott kér egy felhasználó nevet és egy jelszavat,általában admin,admin mind a 2,de az alján ez is ott van,ha be léptél vele,Quick Setup menüpont alatt telepítsd fel a routert,ha PPPoE kapcsolatod van akkor arra tedd a pipát és ugy telepiítsd fel,kérni fogja az interneted felhasználónevét és jelszavát is,ha végig vitted ujra fog indulni a router és lesz is internet.


Ajánlott le védeni jelszóval a wifi-t ezt a wireless menüpont alatt kiválasztod a 64 bites (10 karakter) jelszavat,mented és szintén ujra indul a router,kész is :)

2011. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!