Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudok ingyenesen...

Honnan tudok ingyenesen letölteni/nézni mozifilmeket?

Figyelt kérdés
Magyar szinkronnal vagy felirattal szeretnék filmeket nézni. Lehet, h én vagyok béna, de egyszerűen nem találok olyan oldalt ahová ne kéne beregisztrálni, kismillió reklámablakot eltüntetni, pénzt átutalni, vagy órákat várni mire betölt, hogy megnézzem egy kis ablakban szar felbontásban amit akarok...
2011. máj. 9. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
torrent...
2011. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérhetlek, hogy kicsit bővebben fejtsd ki. A torrent-ről még sosem hallottam. (nem röhög) Én még az a generáció vagyok, aki internet nélkül nőtt fel.
2011. máj. 9. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Közben elkezdtem más úton megoldani. Letöltöttem torrent-kereső.hu-ról egy filmet. (jobbklikk, letölt) Majd ezt a fájlt nem tudtam megnyitni, mert bitlord típusú. Ezért letöltöttem és feltelepítettem a bitlordot. Ott a menü/fájl-ban installáltam. Most valami elkezdett töltődni. Jó úton járok???
2011. máj. 9. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:

igen. itt találsz segítséget:

***** oktató videókat is.

online:

*****

*****

a regisztráció általában ingyenes, torrent oldalakon is szokott lenni nyílt regisztráció.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

*****

Nagyon sok film van rajta, csak regisztrálni kell az oldalon. A regisztráció egyébként nagyon egyszerű és ingyenes. Megéri figyelni az oldalt folyamatosan, mert minden héten raknak fel pár filmet, és már most is nagyon sok van. Nem torrentes.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés: magyar feliratot honnan tudok szerezni hozzá?
2011. máj. 9. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

hasonló kép:)

2011. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért kérdőjelezi ki az ékezetes betűket az srt felirat?
2011. máj. 10. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!