Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged bizonyos...

Miért nem enged bizonyos oldalakat betölteni az internetünk?

Figyelt kérdés

Digis net, lényegében sok vaj nincs vele, csak kezdetektől vannak olyan oldalak, maik egyszerűen nem jönnek be, csak annyit jelez, hogy hiba, nem lehet csatlakozni a távoli kiszolgálóhoz, blabla. Azóta bosszantó, mióta az ETR is tiltólistára került nála, ami vizsgaidőszakban eléggé létszükséglet lenne. :S

Modemmel, routerrel is ugyanez a helyzet, nem egy gépen néztük. Proxybeállítás nem oldja meg. A digi a panaszunkra annyival reagált, hogy modembeállításokkal lehet a baj. O_o""" (amit ők adtak) Valaki valami okos ötlettel hozzájárulna esetleg?


2011. máj. 9. 09:52
 1/7 A kérdező kommentje:
vaj sincs vele, meg baj se. xD Bocsi.
2011. máj. 9. 09:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Linkelj be egy pár olyan oldalt, ami nem jön nektek be és mindjárt rányomunk mi is,azonnal ki fog derülni,hogy mi a gond.
2011. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

www.etr.u-szeged.hu

meg a fuckyeahgyakorikérdések se. :D

www.meska.hu

valamelyik képfeltöltős oldal, asszem a kephost.

De szüleimnél mindegyik bejön, ugyanezen a gépen is, szóval tartok tőle csak az marad, hogy két hónapig rugdaljuk a Digit. -.-" Bekötni is addig tartott nekik, a routerrel meg hadd ne meséljem, mit össze szenvedtünk. :/

2011. máj. 9. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy kattintható linket sem küldtél,amiket meg ideírtál,hát mit is mondjak .....,ilyenekre nem lehet gombot varrni mint pl ez itt :


"valamelyik képfeltöltős oldal, asszem a kephost. "


Nem bántanám a helyedben a Digit.

2011. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó, igaz, bocsánat. Siettem. :S

[link]

[link]

[link]

[link]

Nem akarom én bántani a Digit, de azért az ügyfélszolgálatosok közül volt aki keverte a modemet a routerrel, az ip-címet a mac-címmel és hasonlók, szóval körülményes néha. :S

2011. máj. 9. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik oldal rendesen működik,a gond a te gépeden lévő böngészővel lehet. Én letörölném és újraraknám.


[link]

2011. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem a gép és nem a böngésző. Próbáltam Operával, Mozillával, Explorerrel, másik géppel is.

Máshol pedig simán megy mindegyik.

De azért köszönöm a segítséget, megy a zöld kéz. :)

Én meg zaklatni a Digit. :D

2011. máj. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!