Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szarakodik a google. De miért?

Szarakodik a google. De miért?

Figyelt kérdés

tegnap este óta nem birom használni a google-t.

amikor megnyitom a kurzor a bal oldalon villog(eddig jó)

amint beírok valamit egyből jobbra ugrik minden és a keresési találatok listája is jobbra van zárva...

ez magában is idegesítő de google barátomnak ez nem volt elég: ha egy szó után szóközt nyomok a kurzor a szöveg előtt villog, de ha folytatom az írást akkor meginnt a szó mögé ír.

ha próbálom kiegészíteni a keresést alig birom folytatni mert a nyilak(billentyűzeten) is fordítva működnek ha kurzor bal oldalt villog jobra ír és fordítva...:@

és persze ezt csak a google-val tapasztaltam...

mit csináljak?

a számítógépre win 7 32 bit van telepítve.

légyszives segítsetek.

köszi:Misi


2011. máj. 8. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Misi,most próbáltam ki a Googlet,jelentem hibátlanul működik. Szerintem a gépeddel van gond,mégpedig egy vírus féle lehet nálad.
2011. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az az érdekes hogy néha jó néha nem.

és semmi infót nem találtam a neten.

Nem hiszem hogy én lennék az egyetlen akinek a gépén ilyen vírus van...

de azért kösz.lehet hogy neked van igazad...

2011. máj. 8. 15:40
 3/5 Fidel ***** válasza:
Unistall, és újra telepítés, azért mondom mert nálam is megbolondult már pár szor.
2011. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

no igen...

mozilla firefox-al nincs semmi gond csak az internet explorer-el.

Próbáltam letörölni hogy újrarakhassam de nem engedi azt írja hogy kérjek engedélyt a trustinsaller -től.

jó rákerestem mit csináljak rájöttem hogy a vezérlőpultban kell megoldani a windows szolgáltatások be és kikapcsolásában...

DE OTT NINCS SEMMI INTERNET EXPLORER VAGY IE VAGY IEX DE MÉG CSAK HASONLÓ SE.

2011. máj. 13. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Futtasd le ezt (már ha nincs ESET-NOD a gépeden). Ha van, akkor inditsd le a víruskeresést.

[link]

2011. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!