Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A farmerama játékban hol...

A farmerama játékban hol tudom ferlhasználni és hogyan a bájitalokat, amiket ajándékként kapok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 22:10
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és hol találom, amiket eddig kaptam?
2011. máj. 7. 22:12
 2/8 anonim válasza:

Itt tudod megnézni: pajta-> egyéb

A bájitalokat az állattenyésztéshez tudod felhasználni, leröviditi a tenyésztési időt.

2011. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

azt látom, hogy a pajtában van, de hogy tudom felhsználni?

Ha az ólhoz megyek nme ajánlja fel úgy mint a a vízadás, takarmányozás v trágyázás...

2011. máj. 21. 14:23
 4/8 anonim válasza:
Valaki segítsen..nekem is ez a problémám...nem tudom hogy kell felhasználni a bájitalokat...
2011. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 23.08-as!

Én már rájöttem:)

Ha vagy már olyan szinten, hogy tenyésztheted a nyulakat, barikat. Tehát tudsz letenni motelt (földterületnél balra a menüben a szivecskék), akkor ha kiteszed a motelt, beteszed a 4 egyforma állatot s adsz neki szupertápot, ott már felkínálja a bájítalt is:)

Mi a felhasználóneved?

Lelkes, szorgalmas vagy nagyon:D? Ha igen szivesen felveszlek s tudunk egymásnak ajándékot is küldözgetni:)

2011. máj. 27. 14:43
 6/8 anonim válasza:
Óóóó...nagyon szépen köszönöm! :) Végre tudom használni...:) Igen elég nagy rajongója vagyok a játéknak...örülnék ha felvennél! :) a nevem: husimusi16 !!
2011. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hívnálak, de azt írja, h már rengeteg szomszédod van:)
2011. jún. 2. 18:55
 8/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező,engem felvehetsz a barátok közé,a nevem:MrMacska
2014. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!