Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ra felölthető videó?

Youtube-ra felölthető videó?

Figyelt kérdés

Csináltam egy mix a Virtula Dj-val és és nem tudok tenni hozzá kép hogy a Youtube-ra is feltudjam tölteni.

Milyen Programot használjak amivel lehet felölteni a youtue-ra........


2011. máj. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha Windows-t használsz, akkor a legegyszerűbb lesz számodra a Windows Movie Maker (ha XP-d van, a start/minden program alatt találod).

Behúzod a zenét, és a képet a programba, majd az idősávra, a kép hosszát megnyújtod olyan hosszúra, mint a zene, végül fájl/filmfájl mentése opcióval elmented, és ezt már fel tudod tölteni a Youtube-ra.

2011. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó értem de felöltés után megnézem és kirija hogy szerződés jóg sértése miatt.. le van tiltva..........
2011. máj. 5. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez egyértelmű, olyan anyagot használtál fel, amit szerzői jog védett, ezért letiltották.
2011. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De legalább olyan progit mongyjatok amivel megtom ezt minddet csinálni..........
2011. máj. 5. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit nem tudsz még?

Nem azt írtad az előbb, hogy betetted már a képet, feltöltötted, csupán a YouTube letiltotta, mert jogvédett tartalmat használtál?

2011. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem használtam semmi csak csináltam egy mixet és ahhoz akartam hozzá tenni egy képet.............
2011. máj. 6. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!