Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok csatlakozni a...

Miért nem tudok csatlakozni a wifi-re?

Figyelt kérdés
Nem tudok csatlakozni egyik hálózathoz sem, pedig 4-et is megpróbáltam.
2011. máj. 4. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kié a hálózat, van-e jogosultságod csatlakozni?
2011. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még szerencse,gondold el mi lenne,ha mindenki tudna minden hálózathoz csatlakozni.
2011. máj. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És még egy: az én PDA-m számszerűen is kijelzi az érzékelhető WiFi jelek erősségét, érzékeli és jelzi a -90 (ez jelerősség decibelben) -30 -as tartományt. Ebből a -30 a legjobb.

Tehát jó a vevője, adni viszont csak korlátozott lehetőségei vannak adóteljesítményben (akku üzemidő!, mindig az a bajotok) és az antennája sem egy bajnok, merthogy egy kicsi, összegyűrt drótdarab.

És akkor vissza a számokhoz: veszi a -90(ez fizikailag távol van).. -30tartományt, de adásban csak a -70 -nél erősebbeket éri el. Igazán jól csak a -65 alattiakkal megy.

Ezek a fizikai lehetőségek.....

2011. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ez a gondom vn egy csomó wifi hálózat annak egy része nyílt és nem tudok rá csatlakozni:S
2011. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!