Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell Facebookra megcsin...

Hogyan kell Facebookra megcsinálni igy az üzeneteket?

Figyelt kérdés

Tesómnak teljesen máshogy vannak az üzenetek, mint nekem . ÉS nem tudom hogy kell úgy megcsinálni, nem jövök rá,de ő megg már nem emlékszik rá . Esetleg valaki ?

Ilyenek az én üzeneteim : [link]

Ilyenek az övé : [link]


2011. máj. 4. 13:34
 1/2 Spirith666 válasza:
Ezt a nézetet akkor kapod, ha az összes üzenet opcióra kattintasz. Fent rákattintasz az üzenetek buborékra vagy miaz, a legördülő ablak legalján ott lesz, hogy Összes üzenetek megtekintése.
2011. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, azt tudom hogy kell megnyitni :D

de azt nem tudom , hogy kell megcsinálni olyanra mint a második linken lévő kép.

Meg lehet hívni embereket, de engem sehol nem lehet meghívni, mert nem engedi, hogy engem meghívjanak Oo

Valakinek meg csak rákatintott az üzenetekre és kijött, hogy új üzenete blablabla. és ráment az okra és olyan lett neki . de én nem tudom megcsinálni úgy, mert nekem nem jött ki :/

2011. máj. 7. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!