Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy Facebookozzak suliból,...

Hogy Facebookozzak suliból, ha le van tiltva? Valahogy át lehet törni? Annyit tudok hogy valami portot kell átírni 54ről 53 ra és valami címet kéne átírni. Csak nem tudom hol.

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 13:09
1 2
 11/16 anonim válasza:

mit kell oltani a másikat :)) rendes választ nemtudtok adni..megoldást se tudtok adni..amúgy te gyerek..itt a megoldás


így ird be a címet: [link] és lám már működik is :))

2011. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtinek: De csesszemeg, worldozünk.... -.-' Mit gondolsz miért unom?


Utolsónak: Ez már nálunk nem működik. Amióta új hálózatot csináltak a felújítás után, ez is le van tiltva... =/

2011. máj. 4. 21:35
 13/16 anonim ***** válasza:

Ehe ehe ehe...

/A suli rendszergazda/

2011. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez tettszett x)))
2011. máj. 5. 01:40
 15/16 anonim ***** válasza:
próbáld meg elinditani a mobilos verzióját, aztán onnan ki lehet vinni max képernyősre m.facebook.com vagy hu, aztán onnan érintő képernyős odlal majd desktop site. talán összejön
2011. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi majd kipróbálom. Az a baj h ahol szerepel h facebook már le van tiltva, még ezt sem tudom megnézni onnan :) Nem tudom milyen szűrőt használnak, a https:// titkos csatorna meg le van tiltva....
2011. máj. 14. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!