Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Keresek egy elgondolkodtató...

Keresek egy elgondolkodtató pár perces videót amit régebben láttam, tudja esetleg valaki melyikről van szó?

Figyelt kérdés
Néhány éve láttam egy videómegosztón (akkoriban még nem a youtube-on) egy néhány perces videót (sztem max 10), ami a döntésről szólt... ha jól emlékszem egy ember biciklizett a gyerekével, a gyerek kihajtott az útra és nem figyelte, hogy jön egy kamion... és mielőtt a kamion elütné a gyereket megáll az idő... és az embernek kellett döntenie mi legyen (hogy ráhúzza e a kormányt más gyalogosokra, hogy megmentse a fiút, vagy a falra irányítsa a kamiont, hogy a sofőr halljon meg, ilyesmik...) és ezt már régóta keresem, de nem találtam meg. Valaki esetleg?
2011. máj. 4. 10:18
 1/4 anonim válasza:

mi ezt suliban néztük meg, csak kicsit máshogy. idelinkelem. itt is a gyermeke és az emberek élete között kell döntenie. nekem nagyon tetszett. Sírtam is rajta :')

remélem neked is tetszik majd! :)

rövid változat:

http://www.youtube.com/watch?v=tdAc6t_9-_0&feature=related

hosszabb változat (amit ajánlok, mert egy másik szál is fut benne):

http://www.youtube.com/watch?v=OCtRUAfCV5w

majd válaszolj, hogy hogy teszett :D

2011. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, nem ez a videó amire gondoltam, de tényleg ez is hasonló, tetszett nekem is viszont azt sajnáltam, hogy elterelték valamilyen szinten vallási útra. (A hosszabbat is megnéztem.)
2011. máj. 18. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nagy vagy, erre gondoltam!
2011. máj. 31. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!