Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nekem omlik össze minden...

Csak nekem omlik össze minden pillanatban az új firefox?

Figyelt kérdés
Alig tudok netezni amióta a legújjabbra frissűlt. Csak azt nem tudom hogy az én gépemnek lehet baja vagy csak elrontották az új firefoxot.
2011. máj. 3. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet h hibásan települt, próbáld újrarakni. nálam a 4. verzió már az első bétáktól fent volt, az végleges verziót felraktam a család összes gépére (3 db, asztali és laptop is) és ezalatt 1x sem halt meg.
2011. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.
2011. máj. 3. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 4 gépen van fent az új Firefox és egyszer sem tapasztaltam összeomlást, nagyon megbízhatóan működik.


Esetleg nincs fent valami kiegészítő, bővítmény? Azok bezavarhatnak. Nézd meg a kiegészítők menüpontban és tilts le, távolíts el mindent, ami nem kell.

2011. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"legújjabbra frissűlt"

Itt a probléma.Töröld le és utána telepítsd a 4-est.Ha "ráfrissít" a hármasra,abból adódhatnak gondok.

2011. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!