Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kell módosítani a Torrent...

Mit kell módosítani a Torrent fájlban, hogy ne számolja a Tracker a letöltésem?

Figyelt kérdés
Haverom mondta hogy valamit átírt a torrent fájlban. Tudom hogy ez aránycsalásnak számít, nem szeretnék élni ezzel a lehetőséggel. Csupán kíváncsi vagyok hogy kell megcsinálni.
2011. máj. 1. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni. Ha csak annyi lenne h átírsz valamit a fájlban, akkor mindenki tudna róla, nem?
2011. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A másik, hogy rövidtávon kiraknak ha módosított klienssel töltesz le vagy hasonló..
2011. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
maximum a feltöltéssel tudsz csalni de azzal se tedd! szerinted miért az a torrent oldalak szlogenje h amit letöltöttünk azt vissza is adjuk?
2011. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kitörlöd a trackert, akkor nem tud vele kommunikálni a kliens, így nincs ami elszámolja a letöltést. Normális oldalakon ez úgy működik, hogy ha törlöd a trackert, akkor a seeder látja hogy egy trackerkerülőnek tölt, azaz az ő feltöltése sem lesz elszámolva, téged bejelent és ki is bannoltak.
2011. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előbb írtam hogy nem akarom használni ezt a módszert se egyéb csaló megoldásokat (pl: ratiomaster). De kíváncsi vagyok mit kell átírni hól, hogy, mivel. BeLoad.cc-n vagyok fent, ott nyilván nem fogok ilyenekkel szórakozni, mellesleg tisztába vagyok a szabályzattal. És elég jó az arányom nem is kell lecsalnom.
2011. máj. 2. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírom neked, bár ez csalás és kidobnak érte. Elindítod a torrentet, megvárod amíg jól beindul, jön gyorsan. Torrentre a kliensben jobb gomb, tulajdonságok és van egy ilyesmi benne a trackerek résznél: [link] ez a hosszú 16-os számrendszerbeli számsor a pid. Ebbôl ha csak egye/tlen számjegyet is kitörölsz, bepiros.odik a toRrent, megáll a letöltés majd/ újraindul és úgy töltöd le a t/orrentet, hogy a tracker nem számolja e/l. Tracker oldalán ezt kivédeni nem tudják, viszont a feltöltõ észreveheti, ezért ott érdemes csinálni, ahol sok letöltõ van. Ezt egyébként árnyékleechnek is hívják és jól fejlett spiclihálózattal rendelkezõ oldalakon mint pl. bithumen, hamar bebuksz vele.
2011. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!