Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Farmerama küldetés, de hogyan?

Farmerama küldetés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Játszom a farmeramán, a 34. szinten vagyok. A növénytermesztő küldetésekkel nincsenek gondjaim, de a Noé bárkája és Kisállatkert küldetések egyszerűen sci-fik!

Tudnátok adni valami tippek? Tényleg csak rengeteg ól és szupertáp a megoldás?


2011. máj. 1. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első feladatban kér pl 24 tyúkot, veszel 12 tyúkólat, és megvárod amíg "leérnek" és mielőtt "learatod" őket elinditod a küldetést. Igy bőven meglesz. Vagy ha szupertáppal csinálod akkor elég csak 8 ól. De szerintem erre nem éri meg elpazarolni a sz.tápot. Nézd meg ezt az oldalt: [link]
2011. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én a helyedbe nem a noé bárkáját csinálnám, mert ott sokat kér, de ahogy látom te még nem vagy járatos ebben a témában, ezért csináld a kisállatkertet vagy jobban jársz, ha a főző fesztivált csinálod! ha azzal végesztél eléggé bele leszel lendülve a dolgokba, és TALÁN sikerül majd a noé bárkája is... én 40-es szintű vagyok de nem kezdtem hozzá a bárkába, és nem is szándékozok!
2011. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és a főzőfesztivált hogyan? vagyis hogy csináljak 5 tojást annyi idő alatt?
2011. máj. 27. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán meglehet azt is csinálni. 108 órád van 5 tojásra. 1 tojás 19 óra (plusz 11 perc) alatt van meg. Megvárod amíg leérik a tojástojó, elindítod a küldetést, learatod. Innentől már csak 4 tojás kell 108 óra alatt.

Tehát bőven meglesz. :)

2011. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!