Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jön be a deviantart?

Miért nem jön be a deviantart?

Figyelt kérdés
3 böngészővel is próbáltam egyiknél se jön be, laptopunkon is próbáltam, ott is ugyan az a próbléma, de másnál bejön, mi lehet a baj?
2011. ápr. 30. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is bejön.

Ird be a közvetlen ip-t a cimsorba (199.15.160.42) ha igy bejön akkor szolgáltató dns szerver gond.

Ha igy sem akkor tiltva az elérés, host fájlban, biztonsági beállitások között kutakodj.

2011. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
így se jön be, kikapcsoltam a tűzfalat mindenhol, úgy se jó, tegnap pedig bejött de ma reggeltől egyik böngésző se találja a weboldalt, lehetséges hogy letiltottak?
2011. ápr. 30. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Állitsd alaphelyzetbe a böngészőt (IE), iktasd ki a routert (ha van) újrainditás majd próba.

Böngészőben is lehet tiltani weboldalakat, host fájlban és gyermekfelügyeleti szoftverekkel is el tudod ezt érni, nem tudom mik vannak nálad, ezeket érdemes ellenőrizni.

2011. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Aznap nekem se jött be, de már minden ok!:)
2011. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is csinálta ezt három napig februárban, szerintem valami a dA szerverével volt és van időnként, mert én küldtem akkor nekik egy segélykérő formulát, és a válasz e- mail ben írták hogy sok országból kaptak ilyen visszajelzést.


Szóval szerintem nem a te oldaladon van a hiba

2011. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!