Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom letörölni...

Miért nem tudom letörölni magam myvipről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most véltem felfedezni,hogy még mindig regisztrálva vagyok myvippen,holott már többször próbáltam letörölni magam,de nem kaptam e-mailt,amivel megerősítem a regisztrációm törtlését.Rettentő kellemetlen,mert még egész kislány koromban regisztráltam,és tele van hülyeségekkel,és rettentően cikis szövegekkel. Miért nem tudom törölni magam???Előre is köszönöm!!!
2011. ápr. 25. 14:50
 1/2 realMesos ***** válasza:
Ismerős, nekem is voltak(vannak) ilyen problémáim az alapvető gond, hogy a myvip egy s@&!t. írj arra az e-mail címre ami kint van a weblapon, hogy töröljenek.
2011. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

velem is ez van és küldtem üzenetet annak aki ezt létrehozta . Csak az aj hogy azóta se történt semmi :S

Mindegy kitöröltem minden fényképet . Nem, lépek fel . Probálom elfelejteni , csak a tudat nem hagy nyugodni hogy fent vagyok azon az oldalon :S

2011. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!