Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baja a netemnek?

Mi lehet a baja a netemnek?

Figyelt kérdés
2 napja semmi baja sincsa netnek most is megy de olyan lassú hogy egy 6 megás fileot 8 perc aaltt szed le és előtte 1-2 perc alatt emg volt,nincs jó gépem meg netem sem de 1 oldalt alig tölt be 100%osan,opera böngészőm van az írja hogy hány %osan tölt be de 0Bnál megáll stb..mi lehet a gond?UPC-s net
2011. ápr. 21. 01:37
 1/3 A kérdező kommentje:

lehet hogy vírus??


nincs v.írtóm mert most tettem újra de most még nem teszem fel majd du max mert a telepítést is olyan lassan csinálja:S:Sha lehet akkor megpróbálom:s

2011. ápr. 21. 01:59
 2/3 anonim ***** válasza:

A te netednek/az upc netének ,szerintem semmi baja.

Aminek baja lehet az inkább a géped,de azon meg legalább te ne csodálkozz. Mai világban ,vírusító nélkül kimenni a netre,na ez meglehetősen butiság,mert már akár 5 perc alatt is begyűjthet a gép valami férget,amitől aztán máris hibásan,rosszul működik.Ez lehet nálad is most .

2011. ápr. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van vírusirtóm, mégis lejött a vírus...napokig szenvedtem a víruskereséssel, irtással, mire végre sikerült megszabadulni a trójaitól. A net borzalmasan lassú volt (pedig T-Home-os, és havi 8ezret fizetek érte, szóval lehet is gyors...), a gépnek meg percekbe telt, míg megnyitotta a Mozillát...:)

Egyébként Operában használd a Turbót, az adatforgalmat spórol.:)


N

2011. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!