Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most költözök, netet akarok...

Most költözök, netet akarok beköttetni, szerintetek kinél tegyem, UPC?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt találtam, ez jónak számít? Vagy van jobb? Nekem egy a fontos, a lehető legerősebb legyen a net.

TV meg telefon nem kell.


2011. ápr. 21. 00:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez a 80/25 gyorsnak számít? Sosem tudom fejben tartani ezeket a sebességeket. Egy ilyennel a torrentnek mennyi a maximális letöltési sebessége?
2011. ápr. 21. 08:45
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindig 8-al kell osztani. 80 Mbit-nél elméletileg 10 megabájt/sec a letöltés. 120 megabitnél ha a gépet közvetlenül kötöd a modemre, akkor csak a kábelnek kell jónak lennie (Cat5e, Cat6, Cat7), és akkor menni fog a 120Mbit. Ha router-t használsz, akkor ott mindenhol a megfelelő kábel kell. Jah és gigabites router kell, mert a 10/100-as értelemszerűen nem nagyon kezeli a 120-at.


DIGIT-t úgy tudom csak nagy lakóházakba vezetik be, magánházakba még nem. De erről te tudsz tájékozódni a lakóhelyeden.

2011. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem T-Home van, és meg vagyok vele elégedve, gyors, és lefedett. Nem nagyvárosban lakom, de itt is gyors.

2. válaszolónak: ha lassú internetcsomagod van, egész nap a gép előtt ülsz, meg rengeteget töltesz le, ne csodálkozz, hogy lassú...ha meg gyors csomagod van, és mégis lassú, hívd fel az ügyfélszolgálatot. Én is azt tettem, amikor belassult. Csináltak valamit, és megint szörfölhettem :)))

UPC-t nem ismerem, Vodafone-ról, ismerősöktől csak rosszat hallottam.


N

2011. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha bírja a géped,akkor Digi Topnet,amúgy meg 40 megás net is jó diginél..
2011. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Valaki valami viszonyítást tud mondani, hogy a Vuze-zal ha töltök, egy 40 megás net az mennyi letöltési sebességet fog produkálni?
2011. ápr. 21. 14:42
 16/16 anonim ***** válasza:

Előbb mondták el, 8-cal kell osztani.


Nekem is 40/20 van, bőven jó, pedig ftp-re töltök több tízgigákat sokszor.

2011. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!