Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on ha megnézem...

Facebook-on ha megnézem valaki adatlapját, akkor az látja, tud róla?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bizti?

Egy volt barátom képeit szeretném megnézni,20 éve volt..Már férjnél vagyok,Ő is nős,csak szeretném látni mennyit változott,hogy nézhet ki azóta...

2011. ápr. 19. 23:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja. Nyugodtan megnézheted. Ez a myvipen van így, de ott is van egy olyan beállítás, hogy ha akarod, akkor nem lájta az illető, hogy megnézted. Szerencsére se az iwiw-en, se a face-n nem lehet látni.
2011. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,akkor bátorkodom megnézni.
2011. ápr. 19. 23:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Feltéve, ha rakott fel képeket :)


Nyugodtan nézd meg!

2011. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

miért ne lehetne megnézni, ha látná?

De jó lenne ilyen funkció, úgy megnézném, hogy ki nézeget.

2011. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
És ezen az új myvip-felületen hol lehet azt belépés után átállítani, hogy rejtve vagy ne rejtve legyek? Azt tudja valaki?
2011. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Azt hiszem belépésnél kell kipipálnod hogy rejtve!
2011. ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én már nem használok myVIP-et de úgy tudom csak internet explorer 8al (meg gondolom az újabakkal, pl 9) működik a rejtve funkció.


Kérdező pont a múltkor olvastam erről, mert én sem voltam 100%ban biztos a dologban. A Facebookon NEM lehet megnézni, hogy ki látogatta az adatlapod és más sem tudja meg, ha megnézed a képeit vagy bármit. Viszont vigyázz, ne lájkold/tetszikeld mert akkor azt nyilván látja :))

Egyébként csak azért írtam, mert vannak alkalmazások amik azt ígérik megmutatják ki nézett meg. Ezek természetesen marhaságok és nem adnak valós eredményt. A facebook hivatalos közleményében is az állt, hogy ezek csak butaságok nem kell bedőlni nekik. Szóval, ha ilyet hallasz ne foglalkozz vele.

Ez kb. olyan, mint a tvben az sms-es. "Mennyire erős a kapcsolatotok, tudd meg most!" Aztán elküldi, hogy 40% és aki van olyan idióta emiatt szakít a párjával :D


Szóval aki kicsit is tudja hogyan működik a FB vagy már jártasabb a dologban az tudja, hogy ezek hatalmas butaságok.

2011. ápr. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és természetesen a facebook-ot mindegy milyen böngészővel nézed meg, mindenképp áll a fenti helyzet, tehát nem fogja megtudni az illető, ha lecsekkolod. ;)
2011. ápr. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!