Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van eggy "TP-LINK TL-WN353GD"...

Van eggy "TP-LINK TL-WN353GD" Wifi adapterem. Azt akarom megkérdezni hogy ennek meg lehet-e növelni a jel erösségét/minöségét?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 17. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

192.168.1.1-en belépsz

wireless->advanced settings->XR: enable és Power: max

nem tudom mennyire hasznos, de nekem sikerült vele vmi javulást elérnem

2011. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Ha veszel hozzá egy nagyobb nyereségű antennát, akkor meg:

[link]


Sőt, a PCI -os kártya rugalmatlan elhelyezhetősége miatt, ajánlott a dokkolós változatot venni:

[link]


Így kevésbé áll fent a leárnyékolás veszélye.

2011. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

21:36

----------------------

1. Ez egy adapter, szóval nem tudom hogy lépsz be az admin felületére, mikor nincs is neki. :D


2. A 192.168.1.1 default IP cím nem vontkozik a földön létező összes SOHO routerre, de még a harmadukra se. Csak itt a gyik.hu -n divat egyből ezzel a címmel bombázni a kérdezőt. :)


3. A legtöbb Wi-Fi router (különösen a TP-link -ek) alapértelmezésben a legerőssebb rádióteljesítményre vannak állítva, így csak lefelé tudnád venni.

2011. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat,több áramot adtam neki,így mostmár nagyon jó a net...eggy 4 GB.-s játékot leszed 70 perc alatt,persze Torrentel.thx a válaszokért
2011. okt. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!