Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni facebook...

Hogyan tudom megnézni facebookon, hogy kiket böktem meg?

Figyelt kérdés

Date


Apr 16, 2011 11:30 AM

Szia xy!


A közelmúltban valaki megváltoztatta a Facebookon a jelszavad. Biztonsági óvintézkedésként küldtük el ezt az értesítést az összes fiókodhoz rendelt címre.


Ha nem te változtattad meg a jelszavad, elképzelhető, hogy fiókod adathalász csalás áldozata lett.Kérjük, kövesd a linket, hogy újra birtokba vehesd a fiókodat:

[link]


Üdvözlettel:

A Facebook csapata



kaptam egy ilyen levelet,hogy valaki megváltoztatta a jelszavam facebookon, és félek, hogyha olyan volt, aki igazán ismer, akkor az tudta, hogy kiknek kellene levelet írni, megbökni, stb...amúgy tényleg megváltoztattam a jelszavam, most kb 1 órakor(azért, mert be tudtam lépni,de amikor a jelszót meg akartam változtatni a régi jelszót nem foadta el), de 11.30-kor még bőven aludtam...szóval biztos, hogy nem én voltam.hogyan tudnám megnézni,hogy kiket böktem meg?????:/


2011. ápr. 16. 13:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!