Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen böngészőt, milyen...

Milyen böngészőt, milyen kiegészítővel kell használni, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm..
2011. ápr. 14. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmilyent nem "kell" használni, opcionális, választható.

Próbálj ki egypár böngészőt, és amelyik a legjobban tetszik neked használd azt. Az IE-től tartsd távol magad.

Én Firefox-ot használok. A legjobbról pedig sokszor folytak viták, mindenkinek a maga böngészője a "legjobb", ezért mondom, próbálgasd őket, és te is megtalálod a hozzád legjobban illőt.

2011. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...
2011. ápr. 14. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz hasonlóan én is azt mondom, hogy tapasztald ki, melyik a legjobb. Próbálj ki kevésbé ismerteket is, hátha épp az jön be, a Firefoxot pedig (ha rávetemedsz) ne zsúfold tele kiegészítőkkel, mert nagyon lassú lesz, a szűz FF4 iszonyú gyors, ugyanezt elmondhatom a Chrome10-ről, jelenleg utóbbit, és Opera 11-el párhuzamosan használom.
2011. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is,az opera böngészőt már olvastam,de még nem próbáltam ki..
2011. ápr. 14. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
ajánlom a Google Chrome böngészőt!! Nagyon sokáig használtam Firefox-ot meg IE-t, Opera-t is kipróbáltam, de a Google Chrome tényleg villámgyors és ez nem csak reklámszöveg!
2011. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi áll kézre, szemre, szájra, ...-ra. Nekem IE9+Flash Player X+Java+Adobe Reader+Silverlight, semmi más kiegészítő.
2011. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2011. ápr. 15. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!