Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home vagy UPC? Melyiknél...

T-home vagy UPC? Melyiknél kisebb a ping?

Figyelt kérdés
A T-home max 25mbit-es, adsl netet szolgáltat, szemben upc 120mbit-eset coax-on(Budapest VII ker.).
2011. ápr. 13. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátha a pénz nem számít,akkor válaszd az upc-t.
2011. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Számít a pénz, és fura mód a papíron majdnem 5x gyorsabb upc kerűl kevesebbe 6500Ft kontra 6000Ft.
2011. ápr. 13. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:

"Melyiknél kisebb a ping?"


Hú b*zdmeg... te is valami eszméletlen infós lehetsz...

Számítógépet láttál már? Nem , nem a kalkulátorra gondoltam.


Esetleg leírnád hogy mit szeretnél?

2011. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy melyik szolgáltatónál van nagyobb esélyem a legjobb ping idő elérésére belföldre, ílletve külföldre egyaránt online játékok esetében(cod4, bad company 2). Egyszerűbben úgy kérdezném, hogy melyik szolgáltató nyújtja a minőségibb internetet.
2011. ápr. 14. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:

120-as szerintem. Mondjuk a ping-et nem tudom, de szerintem ott kisebb. Nálunk ugyanannál a szolgáltatónál counter strike:Source-ba:

3 mbit nél volt 60-70es ping. Utánna váltottunk 5mbitre és lett 1-es ping ugyanazon a szerveren.

Tehát akkor a sebesség is számít. Habár most nekünk 15mbit-es netünk van és ezzel is minden játékba 1-es a pingem. Tehát ami neked itt most jobban tetszik

2011. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2011. ápr. 17. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretné irritáló hatást kelteni de ha van a körzetben DIGI akkor én azt választanám.

Ha meg csak ez a 2 van akkor UPC

2011. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ha lenne digi itt akkor azt kötném be, de sajnos nincs:-( Egyik ismerősömnek az van kápmegyeren, és 3-as pinget produkál speedtest-en.
2011. ápr. 17. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!